Deze Coachella-trends zijn jouw go-to voor het nieuwe festivalseizoen

Print
Deze Coachella-trends zijn jouw go-to voor het nieuwe festivalseizoen

Foto: Instagram | Angelica Blick

Het festival van het jaar is weer volop aan de gang. Tijd dus voor influencers om hun beste Insta-game boven te halen. Wij hebben voor jou alvast de trends voor 2019 op een rijtje gezet, want ook hier bij ons gaat het festivalseizoen binnenkort weer van start. Daarbij kan je natuurlijk wel wat outfit inspo gebruiken. Watch & learn!

 

Glitter all the way

In deze outfit shine jij letterlijk op ieder festivalterrein. Laat ons eerlijk zijn: hoe meer sparks, hoe beter. Met glitter kan je echt niets verkeerd doen tijdens een hete festivalzomer!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Coachellaaaaa day 2 look!! Ready for photo spam??! ????

Een bericht gedeeld door NOOR (@queenofjetlags) op

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Justin Bieber (@justinbieber) op

 

 

 

Romantisch wit

Een klassieker, maar wit zorgt echt voor die lieve en romantische girl-next-door-look. Ga voor een volledig witte outfit of combineer met een beetje kleur. It’s up to you!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LAST DAY BEST DAY ????

Een bericht gedeeld door Danielle Carolan (@daniellecarolan) op

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

REVOLVE FESTIVAL ????

Een bericht gedeeld door EMELIE (@emitaz) op

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Frolicking ?????? @Bose #BoseFrames #TeamBose

Een bericht gedeeld door Helen Owen (@helenowen) op

 

 

Bold in black

Ben je meer een rock-'n-roll type? No problemo, want ook zwart gaat nooit out of style. Ga voor all black of maak je look net extra bold door een zwart element toe te voegen. Onze favoriet? De boots van Anna Nooshin! #inloooove

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Flared & feathers for Chella Day II. ?? anzeige/ad #Coachella #TheNetSet #NetAPorter #chloeGirls

Een bericht gedeeld door Leonie Hanne (@leoniehanne) op

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@neoncarnival with my new fave @levis_nl jacket #neoncarnival #swiperight

Een bericht gedeeld door Anna Nooshin (@annanooshin) op

 

 

Touch of naked

Een beetje bloot? Ook dat kan! Ga voor fishnet of mesh in je outfit. Een beetje vel tonen af en toe kan geen kwaad. Hoe bruiner je tintje, hoe beter de outfit! Máár opgelet: je wil er niet uitzien als een rollade.  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lol the only place sparkly see-through pants are acceptable? @revolve #revolvefestival ??

Een bericht gedeeld door Vanessa Morgan (@vanessamorgan) op

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bubble gum ??

Een bericht gedeeld door ?Winnie Harlow? (@winnieharlow) op

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dior-Chella for Day III. ? Anzeige/Ad @dior #Dior #Coachella

Een bericht gedeeld door Leonie Hanne (@leoniehanne) op

 

 

Een pop of colour met neon

Ondertussen al uitgeroepen tot dé trend van de zomer, dus uiteraard ook terug te vinden op het meest fashionable festival van het jaar. Neon is here to stay en is terug te vinden in kledingstukken, maar kan ook met accessoires een extra touch aan je outfit toevoegen.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#coachella2019 Day 1. ????

Een bericht gedeeld door JULIE SARIÑANA (@sincerelyjules) op

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Having the best weekend embracing all the music ?? ?? @puravidabracelets #pvtakescoachella

Een bericht gedeeld door Whitney Fransway (@whitneyfransway) op

 

 

These boots are made for walking

We gaven je afgelopen week nog tips om je cowboy boots te stylen, maar de influencers op Coachella hadden al begrepen hoe dat moest! Shorts & boots = a match made in heaven. Zo zomers en toch stoer!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Loving our hotel ?? #coachella2019

Een bericht gedeeld door NADIA BARTEL (@nadiabartel) op

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

festival days ??

Een bericht gedeeld door Romee Strijd (@romeestrijd) op

 

 

Trending

Meer leesplezier

Meest recente video's

Meer video